برای محافظت در برابر ویروس کرونا از چه ماسکی استفاده کنیم؟

با شیوع ویروس کرونا در چین و متاسفانه اخیرا در ایران و چندین کشور دیگر جهان، بسیاری از مردم به طور قابل توجهی نگران سلامتی و ایمنی خویش هستند. ماسک ها اولین خط دفاع را برای فیلتر کردن ذرات موجود در هوا ارائه می دهند – که ممکن است در فضاهای شلوغ مانند فرودگاه ها، بیمارستان ها و غیره بسیار مفید باشد.

  • در این پست به تفاوت بین استانداردهای فیلتراسیون ماسک مانند N95 و FFP2 / FFP3 خواهیم پرداخت …

Continue Reading

تاریخچه آتش نشانی در ایران

در تهران اولین‌بار، یک ژنرال روس در محل سه‌راه امین‌حضور، اقدام به تاسیس اولین ایستگاه آتش‌نشانی نمود و بعدها با گسترش همین واحد و انتقال آن به چهارراه حسن‌آباد، واحد اطفائیه بلدیه تاسیس گردید.

نخستین شهر کشور که به تجهیزات و سازمان آتش‌نشانی مجهز شد، شهر تبریز بود. در حدود یکصد و پنجاه سال پیش، روسها در این شهر نخستین سازمان آتش نشانی ایران را تاسیس نمودند که برج آتش‌نشانی تبریز از یادگارهای آن دوران است.

Continue Reading

آذرنجات!

به آذرنجات بزرگترین تولید و توزیع کننده تجهیزات ایمنی و آتش نشانی خوش آمديد.

شرکت آذرنجات با بيش از سي سال فعاليت افتخار دارد که به عنوان يکي ازپيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردي، صنعتي ومبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت، معرفي و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپانيهاي معتبر جهاني با بهترين کيفيت و کارائي و قيمت مناسب مي باشد.

Azarnejat Fire Services Ltd is certified company with over 30 years of experience in the field of Fire Protection.The company is located in North of Iran offering a wide range of products and services related to Fire Hydrant, Fire Detection/Alarm Systems, Automatic Foam Flooding, Automatic CO2. Gas Flooding Systems, Emergency Escape Signs, and Portable Fire Extinguishers .We are known for importing and exporting of fire extinguisher equipments

جهت سفارش کالا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

تلفن:۰۱۱۴۳۰۸۱۳۵۰
موبایل:۰۹۱۱۳۲۱۰۹۰۷ ۰۹۳۵۳۶۷۰۵۷۱

مدیریت حامی